Вплив нітратів на організм людини.

 Щороку в П`ятихатському районі реєструються випадки отруєння на нітрати серед дітей раннього віку пов’язані з вживанням води колодязної. Вода колодязів використовувалась для  пиття та приготування їжі для немовлят.

          При проведені дослідження води шахтного колодязя на нітрати реєструється перевищення вмісту нітратів в воді понад 4 рази від безпечного допустимого вмісту.

       Підвищений вміст нітратів у воді небезпечний для здоров’я не лише немовлят, а й дорослого населення. Підвищений вміст нітра­тів у воді сприяє підвищенню ризику щодо онкогенної захворюваності насе­лення.

Власникам колодязів при виникненні сумнівів в якості питної води рекомендується використовувати бутильовану питну воду, а також проводити лабораторні дослідження води в лабораторних центрах.

      Спеціалісти Держпродспоживслужби  рекомендують обмежити вживання колодязної води з високим вмістом нітратів  для приготування їжі, виключити можливість споживання колодязної води дітьми до 3-х років.

Шановні батьки! Не використовуйте воду шахтних колодязів з підвищеним вмістом нітратів та лабораторно не досліджену воду для вигодовування дітей раннього віку.

Бережіть своє здоров’я та здоров’я своїх дітей!

Управління Держпродспоживслужби

 в П´ятихатському районі

Вы можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.

Оставить комментарий