Військова служба правопорядку у Збройних Силах України та Військова прокуратура звертаються

 

до усіх військовослужбовців, які самовільно залишили військову частину, з пропозицією повернутися на військову службу і добровільно звернутися до найближчого органу Військової служби правопорядку або Військової прокуратури із зізнанням та поясненням причин відсутності на службі.

Закликаємо батьків, друзів, родичів військовослужбовців допомогти своїм близьким виправити, можливо, найбільшу помилку у житті, припинити переховуватися від слідства і відкрити для себе майбутнє повноцінне життя.

*Переховуючись від слідства, військовослужбовець не зможе уникнути кримінальної відповідальності за скоєний злочин.

*Злісне уникання відповідальності суттєво погіршує становище осіб, які ухиляються від проходження військової служби, і тягне за собою більш суворе покарання.

*З’явлення із зізнанням до правоохоронних органів, щире каяття та активне сприяння розкриттю злочину пом’якшують покарання і будуть враховані судом при винесенні вироку.

*95% військовослужбовців, відносно яких судами були винесені обвинувальні вироки за ухилення від проходження військової служби, були звільнені від покарання (засуджено за випробувальним терміном).

*Якщо у вас виникли питання або ви володієте будь-якою інформацією, просимо звертатися за телефоном (05651) 3-20-24 або за адресою м. П’ятихатки, вул. Саксаганська, 86.

Вы можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.

Оставить комментарий