Головним управлінням Національної поліції в Дніпропетровській області оголошено конкурс на службу в поліції

Головним управлінням Національної поліції в Дніпропетровській області оголошено конкурс на службу в поліції для зайняття 115 вакантних посад по органах та підрозділах Дніпропетровської області. Зокрема чекаємо претендентів на посади інспектора з ювенальної превенції сектору превенції та поліцейських сектору реагування патрульної поліції.  
Бажаючі узяти участь у конкурсі повинні відповідати загальним вимогам до кандидатів на службу в поліції, а саме:
  • громадянство України;
  • вік від 18 років;
  • вільне володіння українською мовою;
  • вища освіта (бажано педагогічна) – для інспектора з ювенальної превенції та повна загальна середня освіта – для поліцейських СРПП;
  • відсутність офіцерського військового чи спеціального звання (для посад молодшого складу поліції)- для поліцейських СРПП.
Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн-анкету та підготувати і особисто надати пакет необхідних документів, прийом яких здійснюватиметься за адресою: м. Дніпро,                                   вул. Троїцька, 20а  та триватиме  у період з 25 січня по 18 лютого цього року.
Добір кандидатів на вакантні посади ГУНП буде складатися з наступних етапів: тестування на знання законодавчої бази і на загальні здібності й навички, психологічне тестування особистісних характеристик, проходження кандидатами військово-лікарської комісії, перевірка рівня їх фізичної підготовленості, співбесіда з поліцейською комісією та проведення спеціальної перевірки.
У свою чергу держава гарантує поліцейським: стабільну заробітну плату, соціальне забезпечення згідно діючого законодавства, професійну підготовку за міжнародними стандартами, можливість підвищити освітній ступінь вищої освіти у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, та перспективу кар’єрного росту.
Заповнити онлайн-анкету, детальніше ознайомитися з вимогами до кандидатів, умовами конкурсу, переліком документів, необхідних для участі у конкурсі, та оголошених вакансій можливо на веб-сайті Національної поліції України за посиланням https://nabir.np.gov.ua.
Для уточнення будь якої інформації можете телефонувати за номерами +3 8 (050) 696-29-16, +3 8 (097) 203-76-29, (056) 756-52-47 чи звернутися на електронну адресу sovpap_ukz@dp.npu.gov.ua.
Вы можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.

Оставить комментарий