ОГОЛОШЕННЯ про проведення інвестиційного конкурсу

 

28 квітня 2017 року П’ятихатською районною радою Дніпропетровської області прийнята «Програма оптимізації та розвитку системи теплопостачання П′ятихатського району на 2017 – 2020 роки ». Для пошуку інвестора під реалізацію програми, було прийнято рішення провести цей конкурс.

Мета: визначення суб’єкта господарювання, який забезпечить постачання теплової енергії, виробленої на альтернативних видах палива, в комунальні заклади району.

Об’єкт конкурсу: комунальні заклади П’ятихатського району.

Вид документу, що укладається: меморандум про співпрацю.

Строк реалізації: до кінця 2020 року.

Ініціатор конкурсу – П’ятихатська районна державна адміністрація (52100, м.П’ятихатки, вул.Cадова, 104, тел. – факс (05651) 3-07-22, електронна адреса: info@pyatrda.dp.ua).

Адреса, за якою приймаються повідомлення про наміри участі у конкурсі, пропозиції від учасників конкурсу, надається конкурсна документація: вул. Cадова, 104, м. П’ятихатки, Дніпропетровська область, 52100.

Години прийому: понеділок – п’ятниця з 09:00 до 15:00. Номер телефону: (05651) 3-07-22.

Проведення конкурсу починається з дати опублікування даного оголошення.

Пропозиції від учасників конкурсу приймаються до 15 год. 00 хв. 26 травня 2017 року.

Розглядання пропозицій учасників буде проводитися до 2 червня 2017 року. В разі необхідності будуть запрошуватись представники учасників для уточнення умов реалізації.

Результати конкурсу будуть оприлюдненні 3 червня 2017 року.

Основні кваліфікаційні вимоги до учасника конкурсу:

  1. Відсутність процедури банкрутства, відсутність процедури ліквідації претендента (витяг з Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, а також копія виписки з Єдиного державного реєстру).
  2. Спеціалізація учасника повинна відповідати меті діяльності у рамках проекту (довідка із зазначенням класифікації видів діяльності підприємства).
  3. Наявність документально підтвердженого досвіду виконання робіт щодо будівництва (реконструкції) теплогенераторних або котелень.
  4. Наявність ліцензії на провадження господарської діяльності з монтажу інженерних мереж.
Вы можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.

Оставить комментарий