Проведення у серпні 2017 року призову громадян України на строкову військову

НАКАЗ
військового комісара П’ятихатського об’єднаного районного військового комісаріату
  12.07.2017                                             м. П’ятихатки                                     №133
Про  проведення у серпні 2017 року призову громадян України на строкову військову службу до Національної гвардії України

 

Н А К А З У Ю :

 

  1. З’явитися на призовні дільниці П’ятихатського району для призову на строкову військову службу всім громадянам 1997-1990 року народження, яким в період чергового призову виповнилося 20 років, та старші особи,які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.
2.Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. П’ятихатки,  вул. Саксаганська,86 у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на   строкову військову службу, зобов’язані прибути до районного військового комісаріату до 17 липня 2017 року та мати при собі документи, що засвідчують особу.
  1. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово не перебувають на території П’ятихатського району зобов’язані, негайно, повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.
  1. Керівники підприємств, установ, організацій, і навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування та форм власності,на вимогу військового комісаріату  зобов’язані забезпечити своєчасне прибуття громадян призовного віку до призовної дільниці Пятихатського району.
  1. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з законодавством.
підполковник                                                                                        В.М.Гречуха
Вы можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.

Оставить комментарий