П’ЯТИХАТСЬКИЙ ОБ’ЄДНАНИЙ РАЙОННИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ ІНФОРМУЄ

Дніпропетровський національний університет ім. Олеся Гончара пропонує навчання для учасників АТО, їх сімей та сімей загиблих на пільговій основі.

Відбір здійснюється на факультет медичних технологій діагностики та лікування Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара за спеціальностями:

– «Медсестринство» (медсестра з вищою освітою),

– «Фізична терапія. Ерготерапія»,

– «Технології медичної діагностики та лікування».

Переваги навчання: диплом бакалавра за 4 роки навчання, наявність гуртожитку за необхідності, можливість проходження практики в сучасних медичних закладах та за кордоном, можливість продовжити навчання в магістратурі та аспірантурі за бажанням.

Додаткова  інформація: приймальна комісія за адресою: м. Дніпро, вул. Казакова, 18, 14-й корп., кімн. 205. Тел.: (056) 375-70-45, (056) 375-70-75. http://www.dnu.dp.ua.

Зазначена категорія осіб (учасники АТО, сім’ї учасників АТО, сім’ї загиблих), які проживають у м. Дніпрі, приймаються на факультет на безкоштовній основі за рахунок форду мера міста Дніпра. Зазначена категорія осіб решти міст області приймаються на пільгових правах у межах існуючих квот. Учасники АТО приймаються без здачі ЗНО.

Вы можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.

Оставить комментарий