ІНФОРМАЦІЯ про оголошення конкурсу з відбору суб′єктів оціночної діяльності

ІНФОРМАЦІЯ

про оголошення конкурсу з відбору суб′єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення оцінки майна спільної власності територіальних громад району, що підлягає приватизації шляхом продажу на аукціоні

         Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для подальшої приватизації шляхом продажу на аукціоні.

Об′єкт спільної власності територіальних громад П’ятихатського району –

– майновий комплекс колишньої редакції громадсько-інформаційної газети «Злагода», який складається:

– приміщення редакції, загальною площею 110,7 кв.м;

-гараж, загальною площею 12,2 кв.м;

– вбиральня;

– паркан,

належить до спільної власності територіальних громад району (районної комунальної власності) та знаходиться за адресою: м. П’ятихатки, вул. Мамона, 127.

         Претенденти подають до  відділу з питань соціально-економічного розвитку та комунальної власності П’ятихатської районної ради конкурсну документацію – конкурсну пропозицію та підтвердні документи в запечатаних конвертах з супровідним листом, який має містити опис документів, що перебувають у конвертах.

         Підтвердні документи та конкурсна пропозиція подаються в окремо запечатаних конвертах.

Конкурсна пропозиція претендента має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також терміну виконання робіт, якщо він не визначений у інформації про проведення конкурсу.

         До підтвердних документів належать:

          заява на участь у конкурсі;

копія установчого документа претендента;

          копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у   штатному складі претендента та яких ним буде залучено до проведення оцінки, підписання та рецензування звіту про оцінку майна;

         письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна, підписання та рецензування звіту про оцінку майна, завірені їх особистими підписами;

копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, у штатному складі якого працює рецензент, виданого Фондом державного майна України;

         інформація про претендента (документ, який містить відомості щодо його досвіду роботи, у тому числі з оцінки подібного майна,  кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним за цивільно-правовими договорами, кваліфікації та особистого, досвіду роботи рецензента звіту з незалежної оцінки майна та інші відомості у разі необхідності).

        Конкурсну документацію слід подавати  за  2  робочі  дні  до оголошеної дати проведення конкурсу.за адресою: вул. Садова, 104, м. П’ятихатки Дніпропетровської області, 52100, телефон для довідок: 05651 3-02-99.

        Конкурс відбудеться 17.04.2019 р. о 10.00 год. за адресою: вул. Садова, 104, м. П’ятихатки Дніпропетровської області,  П’ятихатська районна рада.

Вы можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.

Оставить комментарий